Beton towarowy

Beton od Betoniarni Czarnocin

Beton towarowy prosto od producenta – doskonała jakość z Betoniarni Czarnocin

Beton towarowy – prosto od producenta

Nie rynku nie brakuje wytwórni betonu – stąd trudności z jego wyborem. Warto wybrać betoniarnię, która jest godna zaufania, obsłużyła tysiące klientów i wie, co to znaczy beton towarowy! Beton towarowy z Betoniarni Czarnocin należy do bardzo trwałych, a także plastycznych materiałów. Cena jest przystępna – to sprawia, że chętnie wykorzystuje się go we wszelkich konstrukcjach. Wysokie parametry wytrzymałościowe decydują o tym, że beton towarowy znakomicie nadaje się do elementów nośnych.

Najlepszy beton towarowy w województwie łódzkim

Wykonujemy doskonały, gotowy beton towarowy w atrakcyjnej cenie producenta. W naszej betoniarni w Czarnocinie dbamy o najlepsze wyroby, które powstają ze zmieszania cementu o świetnych parametrach wraz z dobrej jakości kruszywem o różnej grubości, wodą, piaskiem, specjalistyczną chemią oraz dodatkami uszlachetniającymi.

Beton towarowy od Betoniarnia Czarnocin to najlepszy wybór na rynku. Nasze produkty są wysokiej klasy, powstają w odpowiednich warunkach – dzięki temu proces wiązania oraz dojrzewania betonu przebiega bez najmniejszych problemów.

Betoniarnia Czarnocin – wybierz najlepszą ofertę w województwie!


Potrzebujesz betonu towarowego na już? Poprzedni producent betonu Cię zawiódł? Postaw na Betoniarnię Czarnocin – profesjonalnego producenta betonu. Dysponujemy nowoczesnymi węzłami betoniarskimi, z komputerowym systemem dozowania kruszyw, cementu, wody i dodatków. U nas znajdziesz dokładnie taki beton, jakiego potrzebujesz.

Produkujemy wiele rodzajów betonu towarowego o różnej klasie i wytrzymałości!

Gotowy beton towarowy o różnym przeznaczeniu

W Betoniarnia Czarnocin produkujemy beton towarowy w klasach B-10, B-15, B-20, B-25, B-30, B-37. Każda z klas betonu odpowiada innemu przeznaczeniu.

Oferujemy także stabilizacje (grunt stabilizowany cementem) – podsypki różnego typu. Warstwy podbudowy od 0,5 MPa do 7,5 MPa. Na życzenie klientów oferujemy także beton towarowy zgodny z indywidualnymi wymaganiami i według indywidualnych receptur klienta. Zapewniamy beton towarowy o wysokiej gęstości objętościowej, która wynosi 2000 – 2600 kg/m3.

W naszej bogatej ofercie dostępne są:

  • beton zwykły towarowy
  • beton suchy
  • beton nawierzchniowy-mrozoodporny
  • beton posadzkowy
  • beton samozagęszczalny
  • beton hydrotechniczny i wodoszczelny
  • beton chudy
  • stabilizacje

Dlaczego warto zainwestować w beton towarowy z Betoniarni Czarnocin?

Beton towarowy w Betoniarni Czarnocin produkowany jest w nowoczesnych węzłach betoniarskich. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom najlepszej klasy produkt, którego nie da się uzyskać samodzielnie w betoniarce!

Kupując beton towarowy, warto wybrać ten od renomowanego producenta. W Betoniarni Czarnocin posiadamy niezbędne certyfikaty, wymagane normy PN-EN 206, a także wszelkie Deklaracje Zgodności. Cena naszego betonu towarowego uzależniona jest od jego klasy.

Klasa betonuB-10, B-15, B-20, B-25, B-30, B-35
Warstwy podbudowyOd 0,5 MPa do 7,5 MPa
Norma betonu towarowegoPN-EN 206+A1:2016
Indywidualne zamówieniaTak – według wymagań i receptur klienta
TransportTak – na terenie całego województwa łódzkiego
Cena betonuKoszt uzależniony od klasy betonu
Miejsce produkcjiCzarnocin
Kontakt601 621 206

Beton towarowy z transportem

Na życzenie Klienta możemy dostarczyć wszystkie produkty na terenie województwa łódzkiego. Dostarczamy beton na budowę betonomieszarkami, z wykorzystaniem pomp do betonu. W Betoniarni Czarnocin dysponujemy wieloma pompami z różnym zasięgiem, zarówno dotyczącym długości, jak i wysokości podawania betonu. Suchy beton możemy dostarczyć na teren budowy za pomocą wywrotek.

Dowozimy beton towarowy bezpośrednio na teren budowy lub dowolne inne wyznaczone przez Klienta miejsce.


Potrzebujesz wysokiej klasy betonu towarowego? Oferujemy właśnie taki – prosto od polskiego producenta. Wybierz Betoniarnię Czarnocin – mamy najlepszą ofertę w województwie łódzkim!