Bloczki betonowe

Bloczki betonowe od Betoniarni Czarnocin

Solidne i bardzo wytrzymałe bloczki betonowe do wykorzystania w budownictwie ogólnym

Bloczki betonowe fundamentowe

Produkujemy bardzo trwałe bloczki betonowe z najlepszej jakości materiałów w województwie łódzkim. W skład naszych bloczków betonowych wchodzą starannie dobrane kruszywa różnych frakcji, co zapewnia produktom najwyższą klasę wytrzymałości. Oferujemy bloczki betonowe z wibroprasy i wyprodukowane wg normy PN-EN 771-3:2005.

Bloczki betonowe – niezbędny element konstrukcyjny w budownictwie ogólnym

Bloczki fundamentowe od Betoniarnia Czarnocin to najlepszy wybór na rynku. Zapewniamy stałe wymiary bloczków betonowych, bardzo wysoką ognioodporność oraz wytrzymałość na poziomie większym lub równym 15 MPa. Bloczki betonowe cechuje są solidne, co podkreśla także ich waga – jeden bloczek waży ok. 23-25 kg.

Nasze bloczki fundamentowe wykonane z betonu można murować przy użyciu tzw. pełnej spoiny poziomej oraz pionowej. Wystarczy użyć do tego, np. zaprawy murarskiej cementowo-wapiennej. Co więcej – bloczki betonowe to materiał w pełni przyjazny środowisku.

Bloczki betonowe od Betoniarnia Czarnocin

Gdzie warto zastosować bloczki betonowe fundamentowe?


W naszej bogatej ofercie Betoniarni Czarnocin dostępne są bloczki betonowe, które można zastosować w budownictwie ogólnym. Bloczki betonowe jako prefabrykat można stosować zamiast cegły lub kamienia. Dodatkowo nadaje się do stawiania ścian działowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Postaw na najlepszego producenta bloczków betonowych w województwie łódzkim

Nasze bloczki betonowe świetnie sprawdzają się w:
  • budownictwie jednorodzinnym,
  • budownictwie obiektów użyteczności publicznej,
  • budownictwie obiektów użytkowych, jak garaże, przechowalnie,
  • budownictwie wielorodzinnym, np. apartamentowcach.


Potrzebujesz bloczków betonowych? Wybierz produkt bezpośrednio od producenta! Bloczki betonowe z Betoniarni Czarnocin to gwarancja wysokiej jakości produktów!