O nas

Kim jesteśmy?


Betoniarstwo Ogólne Marianna Kościańska zajmuje się produkcją betonu w Czarnocinie. Jesteśmy rodzinną firmą, która funkcjonuje na rynku betoniarskim od przeszło 30 lat Posiadamy nowoczesne węzły betoniarskie oraz inny niezbędny park maszynowy.

Oprócz betonu, nasza firma oferuje również bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży, a naszym celem jest oferowanie najwyższej klasy materiałów betonowych.

Lider w produkcji betonu z wieloletnim doświadczeniem

Betoniarnia Czarnocin funkcjonuje na rynku od 1989 roku i z każdym miesiącem cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem. Dziś możemy o sobie śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów wśród dostawców betonu w województwie łódzkim. Jako bezpośredni producent betonu wkładamy wiele pracy, wysiłku i zaangażowania, by nasz towar był najlepszej jakości zarówno dla firm, jak i indywidualnych odbiorców.

Szukasz odpowiedniego dostawcy betonu? Zaufaj firmie z doskonałą renomą – postaw na najlepszą betoniarnię w województwie łódzkim!

Dlaczego warto nam zaufać?


Jako producent betonu i prefabrykatów betonowych, dysponujemy własnym, specjalistycznym sprzętem maszynowym. Do produkcji wykorzystywany jest m.in. wysokiej jakości cement oraz kruszywa. Komputerowe dozowanie składników pozwala na uzyskanie betonu o najwyższej jakości.

Nieustannie rozwijamy się – inwestujemy w nowe parki maszynowe, dbamy o infrastrukturę oraz transport HDS.

Jako doświadczony producent zapewniamy:
  • wysokiej klasy surowce
  • własne zaplecze transportowe
  • zakładową kontrolę jakości
  • specjalistyczny sprzęt maszynowy
  • beton różnych klas
  • wiele rodzajów produktów betonowych
  • atrakcyjne ceny producenta

Szukasz dostawcy betonu? Sprawdź, gdzie znaleźć naszą betoniarnię!